REGULAMIN

 Informacje ogólne

 1. Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupu, sprzedaży i reklamacji w sklepie Ogrody Huberta , zamieszczonym pod adresem internetowym: http://www.ogrodyhuberta.pl
 2. Złożenie zamówienia przez Zamawiającego jest jednocześnie oświadczeniem, że zapoznał się z Regulaminem Sklepu i że zobowiązuje się go przestrzegać.

Sprzedaż

 1. Ceny na stronie Sklepu podawane są w PLN i są cenami brutto.
 2. Cena jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych i wycofywania aktualnych towarów do oferty.
 4. W przypadku niedostępności wybranego towaru Zamawiający jest o tym informowany i może zadecydować o częściowej realizacji zamówienia, wydłużeniu czasu realizacji zamówienia lub rezygnacji z zamówienia.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do przeprowadzania, odwoływania i dokonywania zmian promocji Sklepu. Aktualne oferty specjalne znajdują się w zakładce Promocje na stronie internetowej sklepu.
 6. Przy każdorazowym zamówieniu do cen towaru doliczany jest wybrany przez Zamawiającego koszt wysyłki zamówienia.
 7. Sprzedający nie wystawia fv.
 8. Sklep umożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu. Zakupów za pośrednictwem działu sprzedaży na internetowej stronie Sklepu można dokonywać przez Internet 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 9. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia wraz z wyborem formy dostawy i płatności oraz potwierdzenie realizacji zamówienia przesłanego drogą e-mailową.
 10. Przy prawidłowym złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-maila z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.
 11. Sprzedający zastrzega sobie prawo do niezaakceptowania zamówienia w przypadku gdy formularz zamówienia został nieprawidłowo wypełniony, transakcja nie została zautoryzowana w systemie płatniczym lub/i Kupujący nie przelał wymaganej Kwoty na konto Sprzedającego we wskazanym terminie, przesyłka nie została odebrana z poczty polskiej lub/i od kuriera.
 12. Dane teleadresowe umożliwiają kontakt ze sprzedawcą i bezpośrednie składanie zamówień. W celu składania zamówień i uzyskania informacji za pośrednictwem danych teleadresowych należy kontaktować się e-mailem lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.

Wysyłka

 1. Sprzedaż odbywa się w systemie wysyłkowym.
 2. Po wcześniejszym uzgodnieniu za sprzedawcą możliwy jest odbiór osobisty towaru w punkcie adresowym Sklepu.
 3. Zamówienie dostarczane jest na adres podany w formularzu zamówienia lub drogą e-mailową przez Zamawiającego.
 4. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. dane osobowe są przechowywane w zbiorze danych firmy i nie są przekazywane osobo, trzecim.

Opcje dostawy

 1. Wysyłka sadzonek rozpoczyna się od 30 marca 2020 według kolejności wpłat. Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu wysyłki, jeśli warunki pogodowe lub inne czynniki losowe (np. przymarznięcie roślin) uniemożliwią odpowiednie przygotowanie roślin.
  • Sadzonki wysyłane są za pośrednictwem kuriera InPost .
  • Przesyłka kurierska przy wcześniejszej wpłacie na konto
   • Do 3 kg koszt wysyłki 13 zł
   • Do 10 kg koszt wysyłki 16 zł
   • Do 20 kg koszt wysyłki 20 zł
   • Do 30 kg koszt wysyłki 25 zł
   • Powyżej 30 kg koszt wysyłki 35 zł
  • Przesyłka kurierska za pobraniem + 3 zł
  • Koszt przesyłki zawiera dodatkowo: koszty pakowania oraz transportu.
  • Opcja wysyłki za pobraniem realizowana jest do maksymalnej kwoty 350 PLN.
 2. Zmówienie wysyłane jest maksymalnie do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie Sklepu. Sprzedający zastrzega sobie prawo do możliwych opóźnień wynikających z okresowego wzrostu ilości zamówień.
 3. Koszty wysyłki pokrywa Zamawiający.
 4. Zamawiający zostanie poinformowany o przesłaniu zamówienia w formie e-mailu.

Formy płatności

Przelew na konto:

96 1940 1076 5519 3005 0000 0000(CREDIT Bank S.A.)

Marcin Korpaczewski

Kołbaskowo 2

72-001 Kołbaskowo

Pobranie

 

Reklamacje

 1. Zdjęcia produktów są ilustracjami podglądowymi. Mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Wynika to z warunków pogodowych oraz sezonu w jakim zostały wykonane. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.
 2. Po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu uszkodzenia lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, klient zobowiązany jest do poinformowania o zaistniałym fakcie najpóźniej w ciągu 48h od odebrania paczki
 3. Sklep uwzględnia reklamacje w ciągu 14 dni tylko po otrzymaniu od Zamawiającego odpowiedniej dokumentacji stwierdzającej wadliwość lub błąd w zamówieniu (opis i zdjęcia wykonane w dniu odebrania przesyłki). Zgłoszenie jest przyjmowane mailowe lub telefonicznie.
 4. Zwracany towar nie może być naruszony. Koszt zwrotu i odesłania reklamowanego produktu towaru pokrywa Zamawiający.
 5. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską i firmy kurierskie lub/i niedoręczenie przesyłki z powodu błędnego lub niekompletnego adresu podanego przez Zamawiającego.

 

Dbając o Państwa zadowolenie prosimy o kontakt. Wszelkie sprawy sporne postaramy się rozstrzygnąć szybko i bezkonfliktowo.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl