Regulamin

INFORMACJE OGÓLNE

 1. Sklep Internetowy dostępny pod adresem internetowym www.ogrodyhuberta.pl prowadzony jest przez MARCINA KORPACZEWSKIEGO prowadzącego działalność rolniczą pod nazwą GOSPODARSTWO ROLNE MARCIN KORPACZEWSKI posiadający: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Kołbaskowo 2, Kołbaskowo, 72-001 poczta Kołbaskowo, NIP:8512995728, REGON: 321351490 oraz adres poczty elektronicznej: ogrodyhuberta@wp.pl .

 2. Niniejszy Regulamin określa zasady dokonywania zakupu, sprzedaży i reklamacji w sklepie Ogrody Huberta , zamieszczonym pod adresem internetowym: http://www.ogrodyhuberta.pl

 3. Złożenie zamówienia przez Zamawiającego jest jednocześnie oświadczeniem, że zapoznał się z Regulaminem Sklepu i że zobowiązuje się go przestrzegać.

SPRZEDAŻ

 1. Ceny na stronie Sklepu podawane są w PLN i są cenami brutto.
 2. Cena jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Zamawiającego.
 3. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie Sklepu, wprowadzania nowych i wycofywania aktualnych towarów do oferty.
 4. W przypadku niedostępności wybranego towaru Zamawiający jest o tym informowany i może zadecydować o częściowej realizacji zamówienia, wydłużeniu czasu realizacji zamówienia lub rezygnacji z zamówienia.
 5. Sprzedający zastrzega sobie prawo do przeprowadzania, odwoływania i dokonywania zmian promocji Sklepu. Aktualne oferty specjalne znajdują się w zakładce Promocje na stronie internetowej sklepu.
 6. Przy każdorazowym zamówieniu do cen towaru doliczany jest wybrany przez Zamawiającego koszt wysyłki zamówienia.
 7. Sprzedający nie wystawia fv.
 8. Sklep umożliwia dokonywania zakupów za pośrednictwem Internetu. Zakupów za pośrednictwem działu sprzedaży na internetowej stronie Sklepu można dokonywać przez Internet 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
 9. Warunkiem realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia wraz z wyborem formy dostawy i płatności oraz potwierdzenie realizacji zamówienia przesłanego drogą e-mailową.
 10. Przy prawidłowym złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje e-maila z wyszczególnionymi produktami, formami płatności i dostawy.
 11. Sprzedający zastrzega sobie prawo do niezaakceptowania zamówienia w przypadku gdy formularz zamówienia został nieprawidłowo wypełniony, transakcja nie została zautoryzowana w systemie płatniczym lub/i Kupujący nie przelał wymaganej Kwoty na konto Sprzedającego we wskazanym terminie, przesyłka nie została odebrana z poczty polskiej lub/i od kuriera.
 12. Dane teleadresowe umożliwiają kontakt ze sprzedawcą i bezpośrednie składanie zamówień. W celu składania zamówień i uzyskania informacji za pośrednictwem danych teleadresowych należy kontaktować się e-mailem lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00.

WYSYŁKA

 1. Sprzedaż odbywa się w systemie wysyłkowym.
 2. Po wcześniejszym uzgodnieniu za sprzedawcą możliwy jest odbiór osobisty towaru w punkcie adresowym Sklepu.
 3. Zamówienie dostarczane jest na adres podany w formularzu zamówienia lub drogą e-mailową przez Zamawiającego.
 4. Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. dane osobowe są przechowywane w zbiorze danych firmy i nie są przekazywane osobo, trzecim.

OPCJE DOSTAWY

 1. Wysyłka sadzonek rozpoczyna się od 13 marca 2024 według kolejności wpłat. Zastrzegamy sobie możliwość przesunięcia terminu wysyłki, jeśli warunki pogodowe lub inne czynniki losowe (np. przymarznięcie roślin) uniemożliwią odpowiednie przygotowanie roślin.
  • Sadzonki wysyłane są za pośrednictwem kuriera InPost .
  • Przesyłka kurierska przy wcześniejszej wpłacie na konto
   • Koszt wysyłki 16 zł
  • Przesyłka kurierska za pobraniem 19 zł
  • Paczkomaty Inpost przy wcześniejszej wpłacie na konto: 
   • Kosz wysyłki 9,99 zł
  • Koszt przesyłki zawiera dodatkowo: koszty pakowania oraz transportu.
  • Opcja wysyłki za pobraniem realizowana jest do maksymalnej kwoty 350 PLN.
 2. Zmówienie wysyłane jest maksymalnie do 5 dni roboczych od momentu zaksięgowania środków na koncie Sklepu. Sprzedający zastrzega sobie prawo do możliwych opóźnień wynikających z okresowego wzrostu ilości zamówień.
 3. Koszty wysyłki pokrywa Zamawiający.
 4. Zamawiający zostanie poinformowany o przesłaniu zamówienia w formie e-mailu.

FORMY PŁATNOŚCI

 • Za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej PayU (PayU SA, ul. Grunwaldzka 186, 60-166 Poznań)
 • Przelew na konto:

96 1940 1076 5519 3005 0000 0000(CREDIT Bank S.A.)

Marcin Korpaczewski

Kołbaskowo 2

72-001 Kołbaskowo

 • Pobranie

 

ODSTĄPIENIE OD UMOWY

 1. Zamawiający może odstąpić od umowy sprzedaży Towarów zakupionych u Sprzedawcy bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie w terminie czternastu dni, licząc od dnia wydania Towaru (tj. od dnia od objęcia rzeczy w posiadanie przez Zamawiającego lub wskazaną przez niego osobę trzecią inną niż przewoźnik). Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
 2. W razie odstąpienia od umowy Zamawiający zobowiązany jest do zwrotu Towaru niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy.
 3. Zamawiający ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.
 4. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedawca zwraca wszystkie otrzymane od Zamawiającego płatności, w tym koszty dostarczenia Towaru do Zamawiającego , niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedawca został poinformowany o wykonaniu przez Zamawiającego prawa odstąpienia od umowy.
 5. Zwrot płatności jest dokonywany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jaki został przez Zamawiającego użyty w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie Zamawiający zgodził się na inne rozwiązanie. W przypadku zapłaty za pośrednictwem płatności elektronicznych Zamawiający wyraża zgodę za zwrot płatności na rachunek bankowy, którego numer zobowiązuje się podać na żądanie Sprzedawcy mające związek z odstąpieniem od umowy.
 6. Sprzedawca może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania Towaru lub do czasu dostarczenia Sprzedawcy dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 7. Zamawiający ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru – zgodnie z cennikiem przewoźnika, przy pomocy którego Zamawiający dostarcza zwracany Towar do Sprzedawcy, tj. Zamawiający odsyła Towar do Sprzedawcy na własny koszt, który nie podlega zwrotowi.

REKLAMACJE

 1. Zdjęcia produktów są ilustracjami podglądowymi. Mogą różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Wynika to z warunków pogodowych oraz sezonu w jakim zostały wykonane. Nie zmienia to jednak nigdy ich właściwości.
 2. Po otrzymaniu towaru i stwierdzeniu uszkodzenia lub niezgodności zawartości przesyłki z zamówieniem, klient zobowiązany jest do poinformowania o zaistniałym fakcie najpóźniej w ciągu 48h od odebrania paczki
 3. Sklep uwzględnia reklamacje w ciągu 14 dni tylko po otrzymaniu od Zamawiającego odpowiedniej dokumentacji stwierdzającej wadliwość lub błąd w zamówieniu (opis i zdjęcia wykonane w dniu odebrania przesyłki). Zgłoszenie jest przyjmowane mailowe lub telefonicznie.
 4. Reklamacja może być złożona pisemnie listem na adres Sklepu lub za pomocą poczty e-mail ogrodyhuberta@wp.pl.
 5. Zwracany towar nie może być naruszony. Koszt zwrotu i odesłania reklamowanego produktu towaru pokrywa Zamawiający.
 6. Nie ponosimy odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez Pocztę Polską i firmy kurierskie lub/i niedoręczenie przesyłki z powodu błędnego lub niekompletnego adresu podanego przez Zamawiającego.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I PRYWATNOŚCI

 1.  Zamawiający wypełniając formularz Rejestracji/interaktywny formularz Zamówienia oświadcza, że podane w nim dane są zgodne ze stanem faktycznym.
 2.  Wypełniając ww. formularze Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie podanych danych w celu realizacji i obsługi umowy sprzedaży Towaru przez Sprzedawcę, który jest jednocześnie  administratorem danych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.
 3.  Dane osobowe znajdujące się w bazie danych Sprzedawcy nie są przekazywane podmiotom nie uczestniczącym w realizacji umowy sprzedaży Towaru.
 4. Zamawiający zgodnie z powołaną powyżej ustawą ma prawo wglądu do swoich danych osobowych, możliwość ich poprawiania oraz usunięcia. Sprzedawca zapewnia każdemu Zamawiającemu prawo kontroli przetwarzania danych zgodnie z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych.
 5.  Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody określonej w § 7  ust. 2 na przetwarzanie danych osobowych uniemożliwia sprzedaż Towaru Klientowi.

 

 

Dbając o Państwa zadowolenie prosimy o kontakt. Wszelkie sprawy sporne postaramy się rozstrzygnąć szybko i bezkonfliktowo.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl